przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Opis zabiegu Styleye

Zabieg Styleye kosmetyczka Śrem i Drezdenko

STYLEYE bazuje na synergicznej pracy urządzenia oraz specjalistycznego laboratorium hiszpańskich kosmetyków ONLY FOR EYES stworzonych specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia związanych z tym szczególnym, delikatnym obszarem. 

Jakie Rezultaty Daje Styleye

Zabieg Styleye kosmetyczka Śrem i Drezdenko - Rezultaty

Działa w sposób intensywny, miejscowy, zarówno zapobiegając, jak usuwając zmarszczki mimiczne, worki pod oczami, cienie i ciemne plamy, zmęczenie, odwodnienie i niedożywienie w okolicy oczu.

Wskazania do Styleye

Zabieg Styleye kosmetyczka Śrem i Drezdenko - Wskazania

STYLEYE rozświetla i nawilża skórę wokół oczu redukując cienie i dając efekt natychmiastowego świeżego i promiennego spojrzenia. Ponadto zabieg zmniejsza kurze łapki i zapobiega ich powstawaniu oraz poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny.

Cennik Styleye

Zabieg Styleye kosmetyczka Śrem i Drezdenko – Cennik

wersja podstawowa

169 zł

wersja z płatem kolagenowym

199 zł

Przebieg zabiegu Styleye

Zabieg Styleye kosmetyczka Śrem i Drezdenko - Przebieg

Zabieg bezinwazyjnego liftingu oka 3D składa się z kilku etapów, podczas których w odpowiedniej procedurze stosujemy zarówno technologie zwiększającą absorpcję składników aktywnych wszystkich substancji podawanych podczas zabiegu, a także technologię intensywnie działającą bezpośrednio na struktury skóry.

Zarezerwuj Styleye

Rezerwacja wizyty poprzez stronę Przystań Piękna. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane i preferowaną datę wizyty, a nasza recepcjonistka skontaktuje sie z Tobą i wpisze wizytę w kalendarz.

Zadzwoń na recepcję Przystań Piękna w Śrem lub Drezdenko i uzyskaj więcej informacji o zabiegu a następnie zarezerwuj wizytę.

Rezerwacja wizyty poprzez BOOKSY. Zarezerwuj konkretny zabieg poprzez Booksy Przystań Piękna Śrem lub Drezdenko

Przeciwwskazania do Styleye

-ciąża

-rozrusznik

-metalowe wszczepy

-nowotwory

Obserwuj

Przystań Piękna Śrem

Przystań Piękna Drezdenko

[pdf id='1353']