przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Opis zabiegu HIFU

Zabieg HIFU kosmetyczka Śrem i Drezdenko

Dzięki zastosowaniu fali ultradźwiękowej o wyjątkowym skupieniu jeden strzał może wytworzyć nawet blisko dziesięć tysięcy punktów kondensacji, które mają bezpośredni wpływ na wytwarzanie się kolagenu. Włókna są podgrzewane, co powoduje ich rozszerzenie, a następnie natychmiastowe kurczenie się. Taka reakcja doprowadza do stymulacji kolagen i wytworzenia się nowych kombinatów, budujących nową sieć włókien kolagenowych w celu zwiększenia elastyczności skóry. Reakcja ta zachodzi od wewnątrz skóry, co jest prawdziwą rewolucją i przekłada się na imponujące rezultaty zabiegu. Urządzenie wykorzystuje efekt ściągania się skóry w jej głębokich warstwach, poprzez stymulacje doprowadza do rozrostu kolagenu i reorganizacji jego dotychczasowej struktury, co skutkuje zwartym profilem i gładkimi liniami. Dzięki najnowszej technologii wiązka ultradźwięków jest jeszcze bardziej skupiona, co zapewnia większą energię podczas stosowania urządzenia oraz głębsze i silniejsze działanie. Efekty są trwalsze niż w przypadku innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Utrzymują się znacznie dłużej, nawet przez okres od 1 do 3 lat.

Jakie Rezultaty Daje HIFU

Zabieg HIFU kosmetyczka Śrem i Drezdenko - Rezultaty

NAPIĘCIE skóry policzków

POPRAWA linii podbródka

POPRAWA stanu skóry, która staje się gładsza i delikatniejsza

ZWIĘKSZENIE elastyczności skóry, kontur twarzy jest bardziej zwarty

NAPIĘCIE czoła, składnik współistniejący

ELIMINACJA zmarszczek wokół czoła, oczu i ust

Wskazania do HIFU

Zabieg HIFU kosmetyczka Śrem i Drezdenko - Wskazania

POPRAWA OWALU - twarzy i uniesienie brwi

UJĘDRNIENIE OBWISŁEJ SKÓRY - twarzy i ciała

MODELOWANIE SYLWETKI - ciało

WYSZCZUPLENIE - ciało

Cennik HIFU

Zabieg HIFU kosmetyczka Śrem i Drezdenko – Cennik

W ZALEŻNOŚCI OD OBSZARU

450-1950 ZŁ

Przebieg zabiegu HIFU

Ultradźwięki zastosowane w urządzeniu, przyłożone do skóry nie parzą jej, należy jednak pamiętać o zapewnieniu skórze ochrony i chłodzenia jej w celu uniknięcia ewentualnych poparzeń. Temperatura wytwarzana podczas zabiegu wynosi od 68 do 72 stopni Celsjusza. Ten zakres temperatur daje najlepsze rezultaty i jest optymalny dla wpływania na kolagen zawarty w skórze. Nie trzeba się obawiać poparzenia skór, bowiem fale przenikają do jej wnętrza. Zabieg jest bezbolesny, zatem nie wymaga znieczulenia.

Zarezerwuj HIFU

Rezerwacja wizyty poprzez stronę Przystań Piękna. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane i preferowaną datę wizyty, a nasza recepcjonistka skontaktuje sie z Tobą i wpisze wizytę w kalendarz.

Zadzwoń na recepcję Przystań Piękna w Śrem lub Drezdenko i uzyskaj więcej informacji o zabiegu a następnie zarezerwuj wizytę.

Rezerwacja wizyty poprzez BOOKSY. Zarezerwuj konkretny zabieg poprzez Booksy Przystań Piękna Śrem lub Drezdenko

Przeciwwskazania do HIFU

.– infekcje skórne

– terapia retinoidami

– infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

– nowotwory

– ciąża
-laktacja
-zaburzenia czucia
-rozrusznik serca
-epilepsja

Obserwuj

Przystań Piękna Śrem

Przystań Piękna Drezdenko

[pdf id='1353']