przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Ewelina Giłudź-Matuszak – Założycielka Przystani Piękna

Ewelina Giłudź-Matuszak

Ewelina Giłudź-Matuszak – Kosmetyczka Śrem i Drezdenko – Założycielka Przystań Piękna

Kim jest Ewelina Giłudź-Matuszak?

Nazywam się Ewelina Giłudź-Matuszak,

Jestem założycielką Przystani Piękna oraz Przystani Oddechu gabinetów specjalizujących się w kosmetologii, urządzeniach hi-tech i terapii hiperbarycznej.

Uważam, że regularne zabiegi w gabinecie, terapie łączone i odpowiednia pielęgnacja domowa działają jak wehikuł czasu dla skóry.

💎Od 7 lat jestem właścicielką gabinetu kosmetologicznego w Drezdenku, a od 3 lat w Śremie.💎

Mam cudowną córeczkę Michalinę i wspaniałego męża Zbigniewa, którzy napędzają mnie do działania.💗

Uwielbiam się rozwijać, regularnie uczestniczę w szkoleniach, a w czasie wolnym aktywnie spędzać czas z rodziną. Naszą pasją jest narciarstwo, wspólne przejażdżki rowerowe i wypady na koncerty. W miejscu za długo nie usiedzę, więc możesz być pewna, że będziesz w moich gabinetach zaskakiwana, zaopiekowana i z pewnością będziesz wychodzić zrelaksowana ponieważ cały czas dbam o to, żebyś się dobrze czuła i aby zapewnić kompleksowe i najskuteczniejsze zabiegi.

W moich gabinetach Panie redukują zmarszczki nawet o 70%, wygładzają cellulit nawet o 80% i zmniejszają obwody m.in. talię nawet o 20 cm.🔥
Jeśli chcesz uzyskać podobne rezultaty, to zapisz się na zabieg w Przystań Piękna. Możesz to zrobić poprzez ten formularz.

JEŚLI JESZCZE NIE LUBISZ, TO POLUB PROSZĘ NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOKU I PROFIL NA INSTAGRAMIE.💗👇

 

Przystań Piękna Śrem

Przystań Piękna Drezdenko

Dowiedz się więcej

Rezerwacja wizyty poprzez stronę Przystań Piękna. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane i preferowaną datę wizyty, a nasza recepcjonistka skontaktuje sie z Tobą i wpisze wizytę w kalendarz.

Zadzwoń na recepcję Przystań Piękna w Śrem lub Drezdenko i uzyskaj więcej informacji o zabiegu a następnie zarezerwuj wizytę.

Rezerwacja wizyty poprzez BOOKSY. Zarezerwuj konkretny zabieg poprzez Booksy Przystań Piękna Śrem lub Drezdenko

[pdf id='1353']