przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Opis zabiegu Bloomea

Zabieg Bloomea kosmetyczka Śrem i Drezdenko

Główne zastosowania zabiegu Bloomea®PRO to przede wszystkim zabiegi modelingu skóry na twarz i ciało dające efekt resurfacingu laserowego.
Przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych.

Jakie Rezultaty Daje Bloomea

poprawa napięcia

wymodelowanie owalu twarzy

redukcja zmarszczek i przebarwień

zagęszczenie skóry

nawilżenie i dotlenienie

redukcja rozstępów, blizn pooperacyjnych, powypadkowych, potrądzikowych

blomea-kosmetyczka-srem-drezdenko-przystan-piekna-efekty-2

Wskazania do Bloomea

blizny potrądzikowe

zmarszczki

przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne

poprawa napięcia, wygładzenia, dotlenienia oraz nawilżenia skóry

Cennik Bloomea

twarz

370 zł

Twarz, szyja, dekolt

399 zł

Rozstępy

od 250 zł

Przebieg zabiegu Bloomea

Zabieg Bloomea kosmetyczka Śrem i Drezdenko

1.Konsultacja – Zanim kosmetolog wykona zabieg z zastosowaniem urządzenia Bloomea , przeprowadza z klientką/klientem wywiad. Ocenia wskazania i pyta o oczekiwania, tak aby finalnie terapia przebiegała w stu procentach bezpiecznie. Kosmetolog ocenia również stan skóry zwracając uwagę na miejsca, które mają zostać poddane leczeniu, np. konkretne zmarszczki, blizny czy przebarwienia.

2. Zabieg składa się z trzech etapów:

I Etap – Makroeksfoliacja – złuszczanie skóry

Zabieg rozpoczyna się złuszczaniem skóry za pomocą specjalnego tipa złuszczającego. Oczyszczona z warstwy rogowej skóra jest gotowa do przyjęcia bogatego w składniki aktywne koktajlu Bloomea®

II Etap – Mikrowibracja – aplikacja odżywczego preparatu

W drugim etapie zabiegu następuje aplikacja preparatu odżywczego.  Bloomea®, bogatego w cenne składniki aktywne: kwas hialuronowy, elastynę i kolagen.

III Etap – Luminoterapia

Emitowana jest wiązka światła w bliskiej podczerwieni (633nm). Udowodniono, że fala o tej długości skutecznie dociera do warstwy kolagenowej skóry, gdzie dynamicznie przyspiesza jej regenerację.

3. Po zabiegu :

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i podrażniona oraz może wystąpić obrzęk. Może wystąpić złuszczanie naskórka nawet do 3 tygodni po zabiegu. Przez 3 dni należy unikać sauny, basenu oraz intensywnych ćwiczeń.

Zarezerwuj Bloomea

Rezerwacja wizyty poprzez stronę Przystań Piękna. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane i preferowaną datę wizyty, a nasza recepcjonistka skontaktuje sie z Tobą i wpisze wizytę w kalendarz.

Zadzwoń na recepcję Przystań Piękna w Śrem lub Drezdenko i uzyskaj więcej informacji o zabiegu a następnie zarezerwuj wizytę.

Rezerwacja wizyty poprzez BOOKSY. Zarezerwuj konkretny zabieg poprzez Booksy Przystań Piękna Śrem lub Drezdenko

Przeciwwskazania do Bloomea

– infekcje skórne

– terapia retinoidami

– infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

– nowotwory

Obserwuj

Przystań Piękna Śrem

Przystań Piękna Drezdenko

[pdf id='1353']