przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Jak możemy Ci pomóc

Zabiegi na Wiotkość skóry Kosmetyczka Śrem i Drezdenko

dostępne w gabinecie w Drezdenku

 Eximia – jest to najnowsza metoda, wykorzystująca aż 6 technologii w jednym zabiegu dająca efekt pięknego wymodelowania ciała. W obszarze modelingu ciała możemy pracować w takich wskazaniach jak: Tkanka tłuszczowa👈 Cellulit👈 Drenaż👈 Ujędrnianie👈 Lifting👈 Zabieg polega na intensywnej redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej poprawie kondycji i wyglądu skóry .

Fala radiowa to zabieg z zastosowaniem technologii radiofrekwencji, czyli promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości fal radiowych.

kosmetyczka-srem-drezdenko-przystan-piekna-efekty-ems

EMS

Zabieg EMS został stworzony w celu modelowania oraz kształtowania sylwetki, a także budowania mięśni. Urządzenie wykorzystuje technologię kropelkowo-powietrznej fali elektromagnetycznej, która pobudza mięśnie do skurczów, tak aby przyspieszyć procesy metaboliczne, przy jednoczesnym budowaniu tkanki mięśniowej.

Bandaże Arosha to wykonane z delikatnej bawełny bandaże, które stanowią podstawę specjalistycznych zabiegów na ciało. Zabiegi Arosha wykorzystują aktywne składniki, którymi nasączone są bandaże. Dzięki dokładnemu, ale jednocześnie delikatnemu otuleniu ciała bandażami Arosha, możliwe jest zaś dokładne ich wniknięcie w głąb skóry.

[pdf id='1353']