przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Jak możemy Ci pomóc

Zabiegi na Rzęsy, brwi Kosmetyczka Śrem i Drezdenko

Podczas laminacji brwi na włoski aplikowany jest kwas tioglikolowy, który otwiera łuski włosów i sprawia, że włoski stają się bardziej elastyczne, a także łatwiejsze w ułożeniu. Na tym etapie stylizuje się je na interesujący nas kształt. Następnie odbudowuje się strukturę włosów poprzez tworzenie nowych wiązań

Laminowanie rzęs to zabieg łączący odżywienie, podkręcenie oraz przyciemnienie rzęs. Idealny dla Pań chcących „odpocząć” od przedłużania. Rzęsy będą wzmocnione, jedwabiste, a tusz będzie się lepiej trzymać i nie będzie się kruszyć!

Henna Klasyczna

Henna klasyczna – farbka. Klasyczna henna przez profesjonalnych stylistów brwi nazywana farbką (niezależnie czy jest w postaci proszku, czy żelu lub kremu itp.) ma zwykle ograniczoną ilość kolorów . W większości odmian dostępnych na rynku “henna” jest syntetyczna, nie zawiera składników odżywiających włoski, a do jej sporządzenia używana jest woda utleniona lub oxydant zawierający wodę o działaniu niszczącym brwi. Farbka nie barwi mocno skóry więc produkt pokryje tylko włoski , które już są i ciężko uzyskać efekt wypełnienia ubytków kolorem. W zależności od skóry i pielęgnacji utrzymuje się na włoskach 3-5 dni.

Henna pudrowa. Naturalna henna, która daje wspaniałe efekty dla brwi słabych, rzadkich, średniogęstych, pozbawionych blasku i witalności, siwych, zbyt mocno regulowanych, słabo odrastających, w procesie rekonstrukcji. Jest wspaniały dla tych osób, które bezskutecznie zapuszczają brwi i mają ubytki w łuku brwiowym. Dla osób, które boją się makijażu permanentnego, a zwykła henna nie daje długotrwałych rezultatów. Zabieg został stworzony przede wszystkim do odbudowy brwi, głębokiego odżywienia oraz wzmocnienia struktury brwi i przyspieszenia wzrostu nowych włosków, a także do optycznego zagęszczenia włosków w łuku brwiowym. Ponadto przed zabiegiem henny pudrowej wykonujemy profesjonalny rysunek brwi zgodny z techniką geometrii i architektury brwi.

[pdf id='1353']