RAZ na ZAWSZE uporaj się:

💎Ze zmianami naczyniowymi tzw. pajączkami
💎Z rumieniem
💎Z włókniakami/rubiniakami
💎Z naczynkami
💎Z przebarwieniami

Skorzystaj z innowacyjnej technologii DPL (Dye Pulsed Light)

Jak to działa?

Technologia DPL

Przebarwienia skórne powstają w wyniku nieprawidłowego funkcjonowania melaniny. Technologia DPL umożliwia usuwanie zmian pigmentacyjnych wszelkiego pochodzenia poprzez selektywne oddziaływanie na melaninę. Przebarwienia to zwiększona ilość barwnika na danym obszarze skóry. Mocniejszy pigment pochłania więcej energii.

Dzięki dostarczonej przez światło DPL energii cieplnej, cząsteczki pigmentu rozpadają się. Rozbity na drobniejsze cząsteczki barwnik zostaje usunięty z organizmu przez fagocyty. POWER DPL usuwa wszelkie zmiany pigmentacyjne, plamy soczewicowate, piegi, melasmy (ostudy) i wyrównuje koloryt skóry.

Jakie efekty uzyskały nasze Cudowne Klientki?

Ty też możesz uzyskać takie EFEKTY!

Kto wykonuje zabieg?

Agnieszka

Jest ekspertką pracy z laserem – usuwanie, włókniaków, zamykanie naczynek, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego. Pasjonuje się pracą z ciałem. Potrafi indywidualnie dobrać zabiegi dla maksymalnych efektów.

Co mówią o Przystani Piękna i Agnieszce nasze Kochane klientki?

Wypełnij formularz zapisu na wybrany zabieg i odbierz rabat*

Specjalistka zadzwoni do Ciebie w celu omówienia szczegółów

*Rabat dotyczy zabiegów: Usuwanie przebarwień twarz 330 zł zamiast 400 zł, redukcja rumienia twarz 330 zł zamiast 400 zł, fotoodmładzanie 320 zł zamiast 400 zł

🟢Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newslettera oraz przetwarzanie Twoich danych według polityki prywatności.

🟢Po wysłaniu formularza wyznaczona osoba z gabinetu zadzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu 48h w celu potwierdzenia terminu wizyty lub wybrania z Tobą innego terminu jeśli preferowany przez Ciebie będzie niedostępny

🟢Po ustaleniu terminu w rozmowie telefonicznej, otrzymasz dane do wpłaty zadatku w wysokości 50 zł, wpłata zatwierdzi wizytę w systemie, a zadatek zostanie odliczony w dniu zabiegu.

🔥Zabiegi w Przystań Piękna Śrem wykonywane będą 23 kwietnia, dlatego zarezerwuj TERAZ DOPÓKI JEST MIEJSCE!🔥

Minut
Sekund

Lokalizacja W Śrem

W Budynku Cech Rzemiosł Różnych, Kolejowa 10, 63-100 Śrem

Zobacz Przystań Piękna od środka 🙂

Często zadawane pytania:

Zabieg jest bezbolesny. Mała część osób, może odczuwać jedynie delikatny dyskomfort.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

W zależności od wybranej oferty: ok 1 – 2 godzin.

Tak, przy gabinecie znajduje się bezpłatny parking.

Jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania, to wypełnij formularz. Specjalistka udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania telefonicznie. 🙂

[pdf id='1353']