przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Jak możemy Ci pomóc

Zabiegi na Pedicure i manicure Kosmetyczka Śrem i Drezdenko

Manicure hybrydowy jest długotrwałą formą stylizacji płytki, a jedynym przeciwwskazaniem do jego wykonania jest uczulenie na substancje zawarte w lakierze do paznokci lub choroby paznokci. Poprawnie nałożony lakier utrzymuje się na płytce od dwóch do trzech tygodni. Dodatkowo, efekt końcowy jest bardzo estetyczny, a na powierzchni paznokcia nie uwidaczniają się zacieki czy wybarwienia koloru.

Manicure żelowy polega na pokryciu specjalną masą charakteryzującą się elastycznością płytki paznokcia, utwardzaną za pomocą lampy UV/LED. Żel pod wpływem promieniowania UV twardnieje i z tego powodu metoda ta nazywana jest również światłoutwardzalną.

Przedłużanie na formie polega na podłożeniu szablonu pod wolny brzeg naturalnej płytki paznokcia, a następnie wybudowaniu paznokcia żelem, akrylem lub akrylo-żelem. Podkładając szablony możemy idealnie dopasować je do wszystkich rodzajów naturalnych paznokci.

Pedicure SPA jest specjalistycznym zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Obejmuje usunięcie zrogowaceń i zgrubień, modelowanie paznokci oraz głębokie nawilżanie i masaż. Odnawia i regeneruje, przywracając jednocześnie ulgę obolałym stopom. Pozwala zachować młodość stóp.

[pdf id='1353']