przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Opis zabiegu Naqua

Zabieg Naqua kosmetyczka Śrem i Drezdenko

Rewitalizacja naturalnego piękna dzięki komórkowej regeneracji skóry. W zabiegu Naqua stosowane są preparaty z Hydro-Light . Jest to odnowa skóry na poziomie komórkowym – przez zapewnienie najlepszego nawilżenia i warunków sprzyjających regeneracji i rewitalizacji , dzięki stymulowaniu wydajności jej procesów wewnętrznych. Można leczyć zmiany trądzikowe, cery wrażliwe oraz wymagające regeneracji , ponieważ Naqua przyspiesza procesy regeneracji , skracając czas rekonwalescencji po zabiegu do jednej trzeciej. 

Jakie Rezultaty Daje Naqua

Zabieg Naqua kosmetyczka Śrem i Drezdenko - Rezultaty

komórkowa regeneracja skóry

pomaga w leczeniu zmian trądzikowych

skraca czas rekonwalescencji po zabiegach mocniejszych do jednej trzeciej

Wskazania do Naqua

Zabieg Naqua kosmetyczka Śrem i Drezdenko - Wskazania

Dzięki poprawie jakości naturalnych procesów zachodzących w komórkach skóry, technologia HYDRO-LIGHT stanowi sekret głębokiego i długotrwałego nawilżenia skóry. Dzięki temu przeciwdziała starzeniu się skóry, odbudowuje tkanki oraz zwiększa jej elastyczność. To najlepsze dostępne nawilżenie skóry od wewnątrz z efektami widocznymi na zewnątrz. W wyniku zastosowania preparatów z HYDRO-LIGHT, procesy odnowy komórkowej są indukowane w kierunku ich najlepszej wydajności tak, by skóra wyglądała świeżo, naturalnie i promiennie.

Cennik Naqua

Zabieg Naqua kosmetyczka Śrem i Drezdenko – Cennik

terapia obudowująca płaszcz hydrolipidowy

250 zł

terapia kwasowa

330 zł

Przebieg zabiegu Naqua

Dobrany indywidualnie do potrzeb skóry

Zarezerwuj Naqua

Rezerwacja wizyty poprzez stronę Przystań Piękna. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane i preferowaną datę wizyty, a nasza recepcjonistka skontaktuje sie z Tobą i wpisze wizytę w kalendarz.

Zadzwoń na recepcję Przystań Piękna w Śrem lub Drezdenko i uzyskaj więcej informacji o zabiegu a następnie zarezerwuj wizytę.

Rezerwacja wizyty poprzez BOOKSY. Zarezerwuj konkretny zabieg poprzez Booksy Przystań Piękna Śrem lub Drezdenko

Przeciwwskazania do Naqua

-opryszczka

-wszelkie infekcje skórne

Obserwuj

Przystań Piękna Śrem

Przystań Piękna Drezdenko

[pdf id='1353']