przystanpieknarezerwacje@gmail.com

09-21

Jak możemy Ci pomóc

Zabiegi na Nadmierna tkanka tłuszczowa Kosmetyczka Śrem i Drezdenko

kosmetyczka-srem-drezdenko-przystan-piekna-efekty-evo3d
dostępne w gabinecie w Śrem

EVO 3D to niespotykana dotąd hybrydowa korelacja aż 7 technologii high-tech stworzona dla osiągania jak najlepszych rezultatów w zabiegach modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Wyróżnikiem urządzenia jest oferowana korelacja zabiegowa pozwalająca dokładnie zdefiniować w jaki sposób z danym problemem należy pracować. Urządzenie oferuje technologie mogące pracować samodzielnie lub jednocześnie w trakcie nawet 1 sesji zabiegowej.

Od 200 zł

dostępne w gabinecie w Drezdenku

 Eximia – jest to najnowsza metoda, wykorzystująca aż 6 technologii w jednym zabiegu dająca efekt pięknego wymodelowania ciała. W obszarze modelingu ciała możemy pracować w takich wskazaniach jak: Tkanka tłuszczowa👈 Cellulit👈 Drenaż👈 Ujędrnianie👈 Lifting👈 Zabieg polega na intensywnej redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej poprawie kondycji i wyglądu skóry .

Od 195 zł

kosmetyczka-srem-drezdenko-przystan-piekna-efekty-kriolipoliza

Kriolipoliza z 4 silikonowymi głowicami wykorzystuje miejscowe, kontrolowane chłodzenie jako czynnik selektywnie niszczący komórki tłuszczowe, bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Działanie może być porównywalne z klasycznymi zabiegami liposukcji, jednak jest bezpieczniejsze. Urządzenie przeznaczone jest do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki i  redukcji cellulitu.

Od 500 zł

kosmetyczka-srem-drezdenko-przystan-piekna-efekty-ems

EMS

Zabieg EMS został stworzony w celu modelowania oraz kształtowania sylwetki, a także budowania mięśni. Urządzenie wykorzystuje technologię kropelkowo-powietrznej fali elektromagnetycznej, która pobudza mięśnie do skurczów, tak aby przyspieszyć procesy metaboliczne, przy jednoczesnym budowaniu tkanki mięśniowej.

Od 139 zł

Bandaże Arosha to wykonane z delikatnej bawełny bandaże, które stanowią podstawę specjalistycznych zabiegów na ciało. Zabiegi Arosha wykorzystują aktywne składniki, którymi nasączone są bandaże. Dzięki dokładnemu, ale jednocześnie delikatnemu otuleniu ciała bandażami Arosha, możliwe jest zaś dokładne ich wniknięcie w głąb skóry.

Od 260 zł

Endomasaż Primelle to przede wszystkim zabieg nakierowany na pozbycie się cellulitu i uporczywej tkanki tłuszczowej, której nie da się zlikwidować ćwiczeniami ani dietą.

Od 169 zł

Fala radiowa to zabieg z zastosowaniem technologii radiofrekwencji, czyli promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości fal radiowych.

Od 250 zł

dostępne w gabinecie w Drezdenku

Zabieg karboksyterapii nie jest dedykowany tylko dla jednego obszaru ciała. Jego wszechstronność sprawia, że doskonale poradzi sobie z problemami skóry twarzy, nóg, brzucha czy pośladków. Jak sama nazwa wskazuje, karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Jej wszechstronność została doceniona — okrzyknięto ją największym odkryciem kosmetycznym od czasu zastosowania botoksu w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Od 140 zł

[pdf id='1353']