Trening bez wysiłku? Tak to możliwe, dzięki innowacyjnemu zabiegowi technologią EMS!

EMS Brazylijskie Pośladki lub Płaski Brzuch

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 220 zł

TWOJA cena: 130 zł

Oszczędzasz: 90 zł! (41%)

🟡Znacznie redukuje Twoją tkankę tłuszczową

🟡Zwiększa masę mięśniową wybranego obszaru

🟡Ujędrnia skórę

🟡Redukuje cellulit

🟡Wzmacnia kręgosłup

Czas trwania: 30 minut

To jest oferta limitowana

Zarezerwuj TERAZ a zapłacisz w gabinecie PO wykonanym zabiegu

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI

Minuty
Sekundy

Czym jest Zabieg EMS

Zabieg EMS został stworzony w celu modelowania oraz kształtowania sylwetki, a także budowania mięśni. Korzysta on z technologii kropelkowo-powietrznej fali elektromagnetycznej, która pobudza mięśnie do skurczów, tak aby przyspieszyć procesy metaboliczne, przy jednoczesnym budowaniu tkanki mięśniowej. Elektromagnetyczna stymulacja powoduje powstawanie nowych włókien mięśniowych, zwiększa ich ilość, poziom napięcia i jędrności.

Urządzenie w trakcie jednej, 30 minutowej serii wywołuje aż 30 000 skurczów. W celu osiągnięcia podobnej pracy mięśni w trakcie tradycyjnego treningu fitness musiałby trwać on około 2-3 godzin. Dodatkowym rezultatem jest wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Elektrostymulacja technologią EMS to idealny zabieg, jeśli chcemy wzmocnić efekt ćwiczeń na siłowni lub poprawić kondycję słabych mięśni.

EFEKTY 1 ZABIEGU 30-MINUTOWEGO

JAK WYGLĄDA ZABIEG

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

"Efekt WOW już po pierwszym zabiegu, aż się nie spodziewałam! 💛 za to spodziewałam się bólu, którego nie było😉 polecam!"

5/5

Weronika K.

Kwi 5, 2023

"Jak zawsze pełen profesjonalizm i przemiła obsługa ❤️ Polecam z całego ❤️"

5/5

Justyna T.

Lut 28, 2023

"To przystań, aby dać sobie odrobinę przyjemności. W zabieganej codzienności odrobinę relaksu w pięknej przestrzeni. Ogromna wiedza jaką posiadają przesympatyczne dziewczyny, sprawia że poczujecie się bezpiecznie. Ewelina, doskonale wiedziała jak przygotować to miejsce dla klientów. Estetyka, zaangażowanie i spokój jaki można poczuć w salonie nie da się porównać. Chce się wracać i próbować co raz to nowych zabiegów ☺️"

5/5

Aneta W.

Cze 23, 2022

FAQ

Zabieg jest bezpieczny. 

Przede wszystkim przed przystąpieniem do zabiegu klientka jest odpowiednio zakwalifikowana wypełniając ankietę, określającą ewentualne przeciwwskazania. Jeśli klientka spełnia wymogi procedury i jest ona przeprowadzona prawidłowo, nie ma możliwości wyrządzenia krzywdy.

Pierwsze efekty takie jak mniejszy obwód talli, czy widoczne gołym okiem powiększenie pośladków widoczne są po pierwszym 30-minutowym zabiegu.

EMS przeznaczony jest dla każdego kto pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej lub powiększyć masę mięśniową wybranego obszaru w ekspresowy i bezpieczny sposób

Ciąża, karmienie piersią, alergia, implany i wszczepy metalowe, choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze i autoimmunologiczne skóry, choroby nowotworowe,udary,wylewy,choroby serca, w ciągu ostatnich 6 miesięcy wykonywane były zabiegi chirurgiczne w obrębie strefy zabiegu, wypełniacze kwas hialuronowy w ciągu 24 miesięcy, zabieg mezoterapii igłowej w ciągu ostatnich 2 tygodni, zabieg mezoterapii igłowej w ciągu 2 tygodni, zabieg karboksyterapii w ciągu 1 tygodnia , ciężkie choroby ogólnoustrojowe , stan zapalny, przebyte operacje w ciągu 6 miesięcy, świeżo opalona skóra , narażenie na ekspozycję słoneczną , uszkodzenia i podrażnienia skóry,ścieńczenie naskórka , świeżo ogolona skóra,wydepilowana skora, zmiany na skórze niewiadomego pochodzenia ,choroby psychiczne, przyjmowanie leków psychotropowych, egzemy, łuszczenie się skóry,wypryski, naczynka, składniki aktywne w preparatach kosmetycznych,stany zapalne w organizmie, ciąża, karmienie piersią, wszczepy metalowe, nici do liftingu, zabiegi laserowe,choroby nowotworowe, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, wszelkich zabiegów laserowych, rf mikroigłowy, peelingi medyczne w tym wszelkie kwasy o różnych stężeniach, Inne (podać jakie)

Przystań Piękna Śrem, Ul. Kolejowa 10,
63-100 Śrem

LUB

Przystań Piękna Drezdenko, Ul. Kościuszki 35,
66-530 Drezdenko

Tak, przy gabinecie znajduje się bezpłatny parking.

   Tak, posiadamy możliwość płatności kartą.

Lokalizacja W śREM

Przystań Piękna Śrem, Ul. Kolejowa 10, 63-100 Śrem

Lokalizacja W DREZDENKU

Przystań Piękna Drezdenko, Ul. Kościuszki 35, 66-530 Drezdenko

Trening bez wysiłku? Tak to możliwe, dzięki innowacyjnemu zabiegowi technologią EMS!
[pdf id='1353']