W Dzień Dziecka, zadbaj o jego zdrowie dzięki KOMORZE HIPERBARYCZNEJ

Zapraszamy Ciebie i Twoją pociechę do naszego gabinetu w Śremie i Drezdenku na 80 minutową sesję w Komorze Hiperbarycznej w promocyjnej cenie 120 zł zamiast 149 zł(rabat 20%)

Ty i Twoje dziecko wchodzicie do Komory Hiperbarycznej wspólnie więc jest to wspaniały czas, żeby nie tylko skorzystać z wszystkich zalet tlenoterapii, ale i wspólnie spędzić czas tylko we dwoje. 💚

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zgłoszenia oraz przesyłania treści marketingowych drogą elektroniczną i/lub smsową, zgodnie z polityką prywatności.

🟢Po wysłaniu formularza wyznaczona osoba z gabinetu zadzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu 48h w celu potwierdzenia terminu wizyty lub wybrania z Tobą innego terminu jeśli preferowany przez Ciebie będzie niedostępny

🟢Po ustaleniu terminu w rozmowie telefonicznej, otrzymasz dane do wpłaty zadatku w wysokości 50 zł, wpłata zatwierdzi wizytę w systemie, a zadatek zostanie odliczony w dniu zabiegu.

Czym jest TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA?

Na pewno wiesz, że odpowiednie natlenienie jest podstawą właściwego funkcjonowania każdego organizmu.

Niestety często w „zwykłych” warunkach ilość tlenu, jaką może pobrać nasz organizm jest zbyt niska.

Komora hiperbaryczna jest szczelnie zamkniętym pomieszczeniem, w którym pacjent poddany jest działaniu tlenu o stężeniu 100% pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym. Jest to jedna z najbardziej efektywnych form dostarczenia tlenu do wszystkich tkanek.

Ze względu na podwyższone ciśnienie atmosferyczne tlen zatraca fizjologiczne bariery przenikania przez tkanki. Dotlenienie komórek fizjologicznie uzależnione jest od ukrwienia danego obszaru. W komorze hiperbarycznej tlen dyfunduje, czyli przenika, nawet do ognisk udarowych – zupełnie nieukrwionych. Zwiększa się również stężenie tlenu w osoczu, płynie mózgowo-rdzeniowym czy limfie.

Pozytywna opinia środowiska lekarskiego na temat komory hiperbarycznych nie bierze się znikąd. Terapia tlenem pod wysokim ciśnieniem jest pomocna, a nawet wskazana w wypadku wielu chorób i urazów oraz w celu ulepszenia funkcjonowania całego organizmu.

Tlenoterapia dla dziecka jest wskazana szczególnie, gdy chcesz:

💚aby Twój maluch spał spokojnie
💚wzmocnić odporność swoją i dziecka
💚pobudzić apetyt u swojego szkraba

Tlenoterapia dla Ciebie jest wskazana szczególnie, gdy chcesz:

💚zyskać więcej energii (chroniczne zmęczenie to coś okropnego)
💚spowolnić proces starzenia się skóry
💚złagodzić problemy skórne
💚poprawić metabolizm

Dzięki zabiegom w komorze hiperbarycznej, może nastąpić nawet 8-krotny wzrost liczby komórek macierzystych w organizmie a badania naukowe potwierdziły, że tlenoterapia powoduje spadek do 37 % ilości starzejących się komórek.

Ponadto cykliczne wizyty w komorze hiperbarycznej pomagają leczyć różnorodne urazy i przeciążenia stawów oraz mięśni. Zabiegi te działają także przeciwbólowo, wpływają też pozytywnie na procesy naprawcze w tkance kostnej, chrząstce oraz mięśniach szkieletowych.

Terapia tlenowa w komorze hiperbarycznej wpływa również na dotlenienie mózgu po urazach neurologicznych, np. wylewach, udarach. 

[pdf id='1353']